Pistole CO2 ráže .50 na sebeobranu

Umarex

9176

Ihned k dodání


2 578,51

3 120,00


Prodejné od 18 let.Není třeba registrovat na PČR.Zbraň kategorie "D"

Samonabíjecí obranná pistole "home defense pistol"Ráže: .50 (12,7mm)-110 m/s
Pouze na gumové sférické střely.Pohon bombička CO2 12gramů.Bombička může být dlouhodobě připravena ve zbrani a těsně před použitím stačí úderem ruky na propichovač narazit bombičku.Tím nedochází ke zbytečnému opotřebení těsnění při dlouhodobém natlakování.
Mechanismus"dao"(napnutí a přebití se provádí zmačknutím spouště).
Zásobník na 6 střel.

Pistole je opatřena weaver lištou pro připevnění svítilny nebo laseru.

Popis produktu

Pistole Umarex T4E HDP 50 7,5J

Nový účinný způsob osobní obrany a majetku střelbou gumovými kuličkami kalibru .50.

Konstrukce je tvořena slitinovým základním rámem, který je až následně pokryt polymerem. Vzhledem k značným rozměrům to jistě příznivě snižuje celkovou hmotnost. Všechny technické řešení Umarex pří výrobě zbraní T4E zvolil proto, aby byly odolné, pokud možno hmotnostně přijatelné a okamžitě k použití v případě potřeby bez zbytečného opotřebovávání systému zbraně.

Pistole HDR50 je poháněná CO2 bombičkou 12g vloženou do rukojeti. Bombička se do rukojeti vloží a zajistí uzávěrem. Až ve chvíli, kdy je potřeba mít pistoli pod tlakem, stačí narazit uzávěr vespod rukojeti a dojde k natlakování. Nedochází tak ke zbytečnému opotřebovávání těsnění a ventilu zbraně, ale zároveň je během vteřiny ihned k použití.

Střelivo Rubber Ball se vkládá pod hlaveň před tlačnou pružinu. Vejde se tam 6 kuliček Rubber Ball cal.50.

Spoušťový mechanismus má v případě pistole T4E HDP 50 režim DAO - Double Action Only. Stačí tedy mačkat spoušť, aby došlo k výstřelu.

Ve spoušti najdete jištění proti náhodnému výstřelu tzv. jazýčkovou pojistku. Tento typ jištění známe z modelů Glock. Spoušť je potřeba mačkat na střed spolu s jazýčkem spouště, aby se zbraň odjistila a byl možný výstřel.

Vzduchové pistole Umarex T4E HDP 50 nemusí sloužit jen k obranné střelbě. Není sice pro závodní terčovou střelbu, ale dobře si poradí i s plechovkami nebo jinými cvičnými terči.

Prodejné od 18ti let.Převzetím zboží na dobírku,potvrzujete,že jste již tohoto věku dosáhli.

Nabídka