Náboj 30-06 Spr.Sako Hammerhead 11,7g

Sako

9099

Ihned k dodání


823,14

996,00


Mezi lovci velmi oblíbený, přesný a výkonný náboj se střelou:SUPER HAMMERHEAD Silně opláštěná nefragmentující střela zajišťuje řízenou expanzi. Vázané jádro poskytuje vysokou retenci hmotnosti, což vede k efektivní penetraci. Konstrukce boat-tale pro vysokou balistickou efektivitu a hladší trajektorii.

Je originální konstrukcí známé finské muničky SAKO. Jedná se o poloplášťovou střelu sestávající z olověného jádra, které je pevně spojeno s tombakovým pláštěm. Tato skutečnost, společně se speciálně vyvinutým tvarem střely SAKO HAMMERHEAD™ dává záruku, že při vstřelu nedojde k oddělení pláště od jádra. Střela SAKO HAMMERHEAD™ se vyznačuje vynikající retencí (otevřením) a zaručuje výborný zastavovací efekt spojený s hlubokým průnikem do měkkých i tuhých tkání.

Se střelivem SAKO laborovaným střelami SAKO HAMMERHEAD™ je možno střílet spolehlivě a odpovědně na všechny lovecké vzdálenosti. Doporučeno pro lov střední a těžké zvěře (srnčí, černá, daňčí, jelení, los, medvěd).

Střela: Hammerhead.
Váha střely: 11,7g.
Balení po 20ti kusech.
Uvedená cena je za jedno balení.
Energie 100m
3244J

Převýšení 100m 200m
+0mm -132mm
Cena za jeden kus: 49,80 Kč.

Náboje prodejné na ZP neposíláme.Pouze osobní odběr !!!!

Vážení zákazníci, veškeré objednané zboží včetně střeliva lze po telefonické domluvě vyzvednout v místě sídla firmy : Sudice 132 ( u Náměště nad Oslavou) psč.67537

Nabídka