Noční vidění na puškohled Nitesite Viper

N

7914

Ihned k dodání

Akce

9 504,13

11 500,00


Doprodej! Sleva!!! Skladem poslední 2 kusy!

NiteSite Viper je digitální noční vidění uzpůsobené k použití na puškohledech.

NiteSite Viper se skládá z modulu s přísvitem a displejem, kamery umístěné na okuláru puškohledu pomocí gumového adaptéru a baterie. Princip fungování přístroje je velice sofistikovaný a uzpůsobený k lovu, jeho hlavní předností je, že přenos obrazu na displej je velice plynulý a nedochází k sekání obrazu, jako u některých jiných digitálních nočních vidění. Díky vysoce výkonné IR LED diodě s vlnovou délkou 850nm se dá NiteSite Viper používat i za úplné tmy a to do vzdálenosti až 100 metrů. Vzhledem k tomu, že NiteSite Viper pracuje na principu kamery snímající obraz v puškohledu, není potřeba nic znovu nastřelovat.

Zařízení NiteSite Viper můžete nasadit na jakoukoliv ráži, je však nutné správně použít upevňovací svorku na puškohled tlumící zpětný ráz.

Od nočního vidění i za absolutní tmy vás s NiteSite Viper dělí necelých 60 vteřin – doba, za kterou složíte zařízení a připravíte jej k provozu. Po montáži na puškohled se můžete těšit až na 8 hodin provozu přístroje (dle intenzity přísvitu, až 5 hodin na maximální výkon přísvitu). Velikou výhodou je také možnost připojit rekordér a průběh lovu si nahrávat. Tělo přístroje je z tvrzeného plastu a je velice odolné, i proti vodě.

Dosvit přísvitu

100 metrů Úhlopříčka displeje 3,5″ / 8.9 cm Váha na zbrani 572g. Doba provozu až 8h (až 5 hodin na maximální výkon přísvitu) Vlnová délka IR 850nm. Počet IR LED diod 1 Úhlopříčka displeje 8,9 cm Provozní teplota -20°C do +60°C Video výstup 3.5mm 4 pin jack Odolnost proti vodě Záruka 6měsíců

Nabídka