Chronograf na měření rychlosti střel

N

8875

Ihned k dodání

Akce

4 066,12

4 920,00


Chrono (chronograf) umožňuje měřit rychlost střely až do 1000 m/s

Popis produktu

Střelecké chrono Air Chrony MK3

Air Chrony MK3 je nejnovějším a nejmodernějším chronografem z řady spolehlivých zařízení Air Chrony. Střelecký chronograf Air Chrony MK3 je moderním elektronickým zařízením s excelentní přesností měření a oprávněně se stal vlajkovou lodí mezi výrobky Air Chrony. Střelecké chrono Air Chrony MK3 je prvním chronografem z vlastní produkce značky Air Chrony.

Uzavřená konstrukce měřidla dovoluje použití bez přídavných světel i v horších světelných podmínkách.

Air Chrony MK3 je elektronické zařízení primárně určené k měření rychlosti a kinetické energie střely. Model Air Chrony MK3 byl speciálně vyvinutý a testováný pro vzduchové zbraně, nicméně stejně spolehlivě a přesně zvládne měřit i běžné palné zbraně menších či větších ráží (vzduchové zbraně, airsoft, malorážka, luk, kuše apod.).

Chrono (chronograf) umožňuje měřit rychlost střely až do 1000 m/s, výkon v Joulech, průměrnou rychlost, maximální a minimální rychlost, počet výstřelů, odchylku rychlostí (konzistenci) atd. A to vše v metrických nebo imperiálních jednotkách, které je možné snadno zvolit přímo v přístroji.

Střelecké chrono MK3 je mechanicky nadmíru odolné a možnost instalace stativu prostřednictvím standardního šroubu 1/4 UNF jej předurčují pro použití téměř v jakýchkoliv podmínkách.

Hlavní přednosti modelu Air Chrony MK3

  • vysoká odolnost proti mechanickému poškození
  • excelentní přesnost měření
  • možnost měření ve špatných světelných podmínkách
  • volitelné jazykové mutace (angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, švédština, italština, polština, čeština)
  • volitelné nastavení měrných jednotek (m/s, joule, gram nebo fps, fpe, grain)
  • možnost instalace stativu prostřednictvím standardního šroubu 1/4 UNF
  • intuitivní ovládání a moderní design

 

Video manuál pro Air Chrony MK3

Video manuál pro střelecký chronograf Air Chrony MK3 je pro vás k dispozici na https://www.youtube.com/watch?v=9XuH4UFYoqQ

Nabídka