Red Diamond set Giesser

Giesser

GM1

Ihned k dodání


3 621,49

4 382,00


Sada Obsahuje exkluzivní nůž a kuchařskou dvouhrotou vidličku německého výrobce GIESSER,

LIMITOVANÁ EDICE

řady PREMIUM CUT.

Nůž je v délce čepele 20 cm a vidlička s délkou kovových hrotů 21 cm.

Čepel

Výrazný design, neuvěřitelná ostrost, perfektní zpracování dělají z nožů této exkluzivní nové řady něco zcela jedinečného. Již jen pohled na tyto nože je fascinující. Vysoce hodnotná legovaná speciální chrom-molybdenová ocel tvrzená v moderních vakuových pecích na 57 HRC. Ruční leštění a ostření rukou mistrů je zárukou skvělého výsledku. Špičkový tvar ostří spolu s prohnutou čepelí – skutečně správný nástroj při zpracování masa, ryb nebo zeleniny. Krájení s těmito noži je fascinující, nože se stanou vaším nezbytným společníkem při přípravě pokrmů na grilu i v kuchyni, zcela jistě si získají váš obdiv.

Střenka

Výjimečnou čepel nože doplňuje jedinečná střenka nože i vidličky. Ta umocňuje celkový dojem a dotváří jedinečné dílo. Střenky ze speciálního plastu "Spicy Orange" jsou vyrobeny s nejvyšší pečlivostí. Díky jedinečné kresbě je každý nůž i vidlička nezaměnitelným originálem. Atraktivní vzhled tohoto materiálu vyvolává myšlenky na exotická koření a cizokrajné pokrmy.

Obal

Mimořádné nástroje vyžadují mimořádný obal. Proto je nůž s vidličkou uložen do exkluzivní dřevěné krabičky.

Sada nožů Premium Cut je výjimečným dárkem pro všechny, kteří rádi vaří nebo patří do společnosti přátel grilování a oslav.

GM-19972rd

Nabídka